| yoangelforever a întrebat:

L-am visat pe baiatul care il place...defapt in fiecare seara il visezbig grin ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| bblock69 a răspuns:

Ca te place si el...winking

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer cred ca te gindesti numai la el sau pur si simplu ai facut o obsesie pentru el [ adica esti dependenta de el ] E bine sa te gindesti ca poate nu este chiar cel mai impurtant in viata deocamdata si fa-ti si alte activitati cu care sa fii preocupata si apoi asta. cariera. casa parinti si apoi.[el] sau poate deja esti la virsat cind crezi ca nu ti mai gasesti pe nimeni. apropo.[Ce virsta ai]? Daca esti inca minora. asa e la virsta asta.mai mediteaza.

| yoangelforever explică:

Da? ar fi tarebig grinbig grin eu vrb cu el pe mess in fiecare seara. dar la scoala delocsad mi-a cerut o poza cu mine ma vede in fiecare zi. dar nu ma saluta.mai am o colega careia ii place de el si ea ma minte ca o saluta.pe mine ma saluta pentru ca i-am zis sa imi spuna deea.pe ea nici macar nu o cunoaste.si m-am dus intr-o zi la etaj unde invata el, la o fata pe care o cunosc de la a 6-a si el era in usa si se uita la mine.eu nu am fost atenta dar el m-a salutat : buna deea! si colegele mele dupa ce am plecat de acolo: fata te-a salutatlaughing

| Rukhsandra a răspuns:

Si mie imi placea de un tip si il visam in fiecare noapte
tipu' se purta bine cu mine,
glumeam nonstop dar cred ca pentru el eram doar o colega de clasa...si dupa am invatat cum este sa te placa cineva si crede-ma dca te place cu adevarat iti va spune in fata... dca nu-ti spune numai de amagi singura, poti sa suferi mult
bafta happy

| nobody_9468 a răspuns:

Hey...nu te chinui singura!
Inseamna ca'l placi tu! Nu el pe tine! Si mie mi se intampla sa visez anumiti baieti, chiar si necunoscuti, dar ii visez doar pentru ca sunt foarte sexi si dragutibatting eyelashes. Atat! Ce n'as da ca visele sa fie realitate, mai ales cel de asearalaughing

Bafta.