| madaelena a întrebat:

L am visat pe Dumnezeu ca a aparut doar chipul lui pe cer intr un doliu alb si m a intrebat Mai de ce n ai grija de plamanii tai? si eram f fericita ca vb cu el m am inchinat si el zambea aveti idee ce inseamna?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O vizită la psihiatru nu ti ar strica

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Nhiar nu stiu ce poate sa insemne. Dar totusi, de ce plamanii? Fumezi sau ceva de genul asta? Daca da, poate are legatura, dar nu stiu ce sa zic. poti vorbi cu un psiholog sau cu un profesor de religie sau preot. Ei o sa stie ce sa-ti spuna.

| AtateaConditii a răspuns:

Fumezi? Inseamna ca vrea sa renunti la fumat sau sa nu mai tipi ca iti distrugi plamaniilaughing. Visele sunt ciudate si se creeaza de pe urma amintirilor noastre, gandurilor, dorintelor, fricilor noastre. Eu am visat ca a venit Apocalipsa si parea asa real. A fost interesant:d, pot sa zic ca traiesc mai mult pentru vise decat pentru realitatetongue. Viata mea e mai activa in vise haha...Ador sa visez:X

| GGL a răspuns:

Bea un pahar de apa inainte de culcare!

Răspuns utilizator avertizat