| Tonorotzo a întrebat:

La 12:20 (noaptea) am primit un apel de la un numar necunoscut, nu era privat avea 14 cifre si azi dupa amiaza pe la ora 3:35 am primit un apel necunoscut cu 12 cifre. M-am speriat si nu am stiut la cine sa apelez, sa fie doar unii teparii sau sa fie ceva important? Am uitat sa mentionez ca dadea decat un BEEP. Astept sugestii cat se poate de rapid!

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ai schimbat recent telefonul? L-ai decodat sau ai schimbat cartela?

| Dismally a răspuns:

Daca nu cunosti numarul si a dat doar beep ignora-l. Daca era ceva important ar fi sunat.

| Caro34 a răspuns:

Ce nu cunosti, nu suna inapoi, mai ales cand da beep! Cine are nevoie de tine, te va suna cu siguranță! Numai bine!