| bradysandro a întrebat:

La a cata intalnire va veti culca cu un baiat

3 răspunsuri:
| andrasstefan a răspuns:

Domnisoara.eu sunt baiat si sincer iti spun ca nici un baiat nu merita sa aiba trupul tau.de ce?
fiind ca sunt sanse ca apoi sa fi lasata cu ochii in soare si sa te simti folosita, asta vrei? parerea mea este sa astepti pina la casatorie.mai bine astepti ceva ani decat sa te dai cu capul de pereti cativa ani.trupul tau este un templu, de ce ai lasa un barbat sa se atinga de el? te-ai simti mai implinita daca ai face sex cu el? daca iti da papucii ce vei face? cine va fi sa te consoleze atunci cand suferi si cine va intelege suferinta ta? sincer. daca un baiat iti cere asta inseamna ca nu te iubeste.am 25 de ani si am facut-o de 2 ori si sincer nu m-am simtit mai implinit ci din contra...te las sa decizi. daca vrei sa stam de vorba si sa cunosti oameni noi ma gasesti pe mesenger la adresa: numaisuntsingur. bafta si fi inteleapta

| mona a răspuns:

in orice caz nu de la prima intalnire

| mayauka a răspuns:

WOOW... A CATA INTALNIRE? am facut-o dupa o jumatate de an si mi se pare prea devreme acum la 4 ani de atunci...