| Giuly_3112 a întrebat:

La aceasta intreabare sa nu imi ziceti ca ii stupida si din astea...
Plang in continu de o ora ziceti-mi cum sa ma opresc deja ma doare si capul! crying((((

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca nu te superi pot sa te intreb ce ai patit?sadDe ce plangi?sad
Incearca sa te calmezilove struckOricare ar fi motivul pentru care plangi ...iti spun eu ca nu te vor ajuta lacrimilesadLinistestete.Nu mai plange sad
Daca te ajuta cu ceva poti sa imi lasi un mesaj privat si sa imi povestesti ce ai patitsadPoate te ajut cu un sfat!kiss

| juniper a răspuns:

Si eu cand ma apuc de plans nu ma pot opri, ma doare capul si ochii ma ustura, dar mama imi zice sa ma uit la o comedie ca-mi va trece, uita-te la academia de politie pe youtube si o sa te simti mai bine.

| Dan a răspuns:

De ce plangi draga? Si eu am momente cand plang, dar incerc sa ma abtin.Incearca sa acsulti o muzica preferata, poate iti trece palnsul.Fi puternica!

| viatadecacatt a răspuns:

Ce ai patit:(?
Mai bine asculta niste melodii vesele, vioaie fa ceva ca sa uiti de asta.
http://www.youtube.com/watch?v=yDcCoHxXevA
http://www.youtube.com/watch?v=8bdFrr-H6lk
http://www.youtube.com/watch?v=7LUm-E4GPU8

| Lady.Love a răspuns:

Opreste-te pentru ca te doare capul laughing e un motiv bun tongue

| izh56 a răspuns:

Daca asta simti, asta trebuie sa faci. Plansul elibereaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahahaha, ia un somnifer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca din dragoste. Adunate si treci mai departe, nu se merita