| Xedros a întrebat:

La afirmația "Eu nu știam că merge pe bază de curent" când zilnic pornești de la întrerupător un ventilator de baie. Cât de inteligent ești pe o scară de la 0 - 10?

E un mic poll. As prefera să răspundeți doar cu o cifra. Mulțumesc ????

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate e o gluma, nu cred ca cineva nu stie ca lucrurile electronice /electrocasnice au nevoie de curent, nu cred ca tine de IQ, desigur nu toate ventilatoarele sunt pe curent pot fi pe bateri

| LoveSleep a răspuns:

10, toată lumea știe că cineva e plătit să dea la manivelă.