| huuu a întrebat:

La anul voi pleca definitiv din tara. Voi incepe in state dupa care voi vedea. Ce ar trebui sa fac in ultimul an acasa?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Petrece timpu alaturi de cei dragi si in ultimile zile trimitele la dusmani cateva injuraturi bune si amintestele ca vor putrezi in Romania pe bani de nimic, in fb ii gasesti usor apoi ii blochezi

| Wukii a răspuns:

Fă tot ce nu ai reușit să faci în toți anii ăștia. Și încearcă să petreci cât mai mult timp cu prietenii.