| MAIA18 a întrebat:

La cât reglați aerul conditionat sa se facă mai rece sa se răcorească mai bine?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

25 grade

| sierra1 a răspuns:

In casă? in mașină?

| relian a răspuns:

La cit doresti tu, fiecare ce temperatura ii place. Daca cuiva ii place sa stea la 18 grade, eu nu stau la temp aia ca imi este frig, asa ca setez ceva mai mult.
Sa se racoareasca mai bine laughing se racoreste cit pui tu sa fie racoare, nu-i dupa sa se, ori dupa alte persoane, este dupa tine cit setezi tu.

Vrei mai rece pune-l la 15 grade laughing este alegerea ta, dar vei plati la curent mai mult, pentru ca va consuma balamuc.

Pune la 23 sau 25 de grade, daca te simti tu in regula si cam aia e tot, vei avea in incaperea respectiva 25 sau cate grade setezi. Eu zic ca 23 sau 25 de grade e in regula, spun pentru mine, tu pune cit crezi, sau la ce temp te simti tu confortabil.

| LisaJulie a răspuns:

Eu stau la casa în apropiere de capitala, nu îmi trebuie aer condiționat