| princess2000 a întrebat:

La cate funde castigate devii expert TPU? Funda!

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Multi experti au raspuns la genul de intrebari ca nu devii expert numai dupa numarul de funde, ci de calitatea lor. Nu va mai ganditi ca devii expert numai de la funde! Fundele sunt semnele acre arata un raspuns corect care si-a primit rasplata. happy. Bafta. See Ya. Funda?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Calitatea răspunsurilor te face expert!
Sărbători fericite!
Pa, pa.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu trebuie sa ai un numar fix de fundite.
Trebuie sa ai o activitate pe site si sa dai raspunsuri folositoare/inteligente.

O seara placuta!happy

| Bya132 a răspuns:

Ar trebuii sa pui aceasta intrebare celor care deja suntthinking in orice caz, mi se pare ca dupa voturi thinking Dupa un rank devi expert TPU.

| haiZI a răspuns:

Nu e vorba de fundite ci mai degraba de activitatea de pe site si numarul de raspunsuri folositoare pe care le dai.Pa.