| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

La cate fundite devi expert TPU.ro?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-are foarte mare importanta cate fundite ai acumulat. Se iau in considerare mai multe criterii.
Bafta!winking

| User a răspuns:

Un sac jumate.

| L a răspuns:

Nus sigur daca este un nr exact, stiu ca pentru a a deveni expert trebuie sa te propuna cineva.`Din punctul meu de vedere nu e nimic important in care a avea un chenar pe care scrie expert TPU.Esti aici ca sa ajuti si sa fi ajutata de ceilalti, nu sa castigam funditele alea care practic nu ajuta la nimichappy.`

| KlaudyaAddha a răspuns:

Pentru a deveni expert TPU, nu-ti trebuie neaparat, ulte fundite.Sunt mai multe criterii: cum ar fi sa raspunzi la intrebari din toate categoriile, sa ai multi prieteni...etc.
Funditele nu prea conteaza

| Bubiko a răspuns:

Iti trebuie cam 200 de funda sau 10. 000 de puncte sa devii expert.