| DeadAlready a întrebat:

La ce activitatii sunteti talentati?

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

La pictura... pictez de la varsta de 8 ani, pictez icoane si peisaje, am restaurat pana la ora actuala 5 bisericii si am avut 12 expozitii de pictura. ador sa pictez! :-x...
...mai sunt talentata la dans si la patinaj artistic... big grin (modesta de mine) tongue happy

13 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Nu stiu, inca incerc sa aflu.

| MisterKat a răspuns:

Eu sunt talentat la literatura, stiinte (istorie, parapsihologie), bussiness si acum incerc sa invat sa cant...laughing

O zi buna!

Daniel.

| costyn162 a răspuns:

Am facut in scoala generala cursuri de dans modern si latino dar nu foarte mult...doar cateva competitii si cateva premii castigate... iar ca meserie de viitor as vrea sa termin liceul unde sunt la profil real si sa urmez ASE-Facultatea Finante-Banci

| flower a răspuns:

Business-uri, poezie, pictura; dar cea mai talentata sunt la... lenevitbig grin

| denisa_2911 a răspuns:

La muzica.si.dans...tu? pup

| night_crawler a răspuns:

Fotbal..cand eram mai mic mi se spunea valy-ratangiu laughing

| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Muzica, teatru, creativiate(am scris o carte primul volum este gata), dans,

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desen, pian, pictura, si am cantat intr-un cor al radioteleviziunii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt foarte bun la toate, da' nu ma pricep la nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sa recit frumos, sa dansez si imi place foarte mult teatrul, actoria in general. Stiu sa scriu frumos (nu ma refer la caligrafie, ci la texte literare).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activitatii? Bravo, allinna! Bebelusa, dans!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otelarie, zugraveli, ceva tapiterie, parchet laminat, o leaca de franceza, engleza, ceva pescuit. ca ma pricep si la broaste.de usi. oleaca lemnarie.de toate.ca la casa omului...