| Gise a întrebat:

La ce cadou va ganditi pentru iubiti/iubite de sarbatori?

10 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Din punctul meu de vedere eu i-am daruit deja cel mai important cadou pe care il pot oferi vreodata iubirea pe care i-o port si rodul iubirii noastre: o frumoasa printesa pentru care va veni prima data Mos Craciun.

| StaRmAgiC a răspuns:

Afla ceea ce ii place cel mai mult. Daca e pasionat de ceva sau surprindel cu ceva la care nu se asteapta.
Sa zicem o bluza sau o perna in forma de inima cu poza voastrahee hee
Un ursulet de plus cu clopoteiihee hee
Un ceas de mana.
O esarfa cum poarta baietii acum sau fular cu numele vostru si manusi cu initialele voastre.
Trage-l de limba si afla cat mai mult, c-am ce i-ar place fara a-si da seama.
Eu i-am luat o pereche de blugii anul trecut lui fostul, care acum imi este un foarte bun amic. Ce-i drept am avut ochi bunii si erau fix pe el.Si tot asa nu aveam bani, dar am strans si am dat si ultimi banii.Doar ca sa il surprind si sa ii vad fericirea pe chip.
Sunt in aceeasi dilema ca si u.Se apropie ziua lui si nu stiu anume ce sa ii iau. Dar gasesc eutongue
Si nu in ultimul rand gestul conteaza intodeauna. Oricat de frumos sau banal ar fi.Conteaza sa fie daruit din inima

| Macho a răspuns:

Doua peste bot laughing Joke tongue

E devreme sa ma gandesc la asta. nu stiu daca voi ajunge cu actuala pana atunci. Toate la timpul lor

| Licurici_2296 a răspuns:

Eu de Craciun o sa-i daruiesc o cana termica pentru ca adora cafeaua si s-ar putea deplasa cu bautura lui preferata big grin, si probabil inca ceva cat mai personal si atat, pentru ca de ziua lui - 23 decembrie - ii iau un ceas Timex.

| Gise explică:

Sa va traiasca! sa va bucurati de ea happy Multa sanatate :*

| Gise explică:

Foarte frumos roscavitza happy Eu din pacate nu sunt inca pe salarhee hee

| Gise explică:

Draga mea Cristina ma gandeam la ceva lucruri personalizate cum ar fi o sticla de vin cu poza noasta, o perna & o cana happy

| Gise explică:

Noastra* scuze

| Gise explică:

Simpaty18 [Conteaza sa fie daruit din inima] Foarte mare dreptate happy

| eu_8583 a răspuns:

Pentru iubitul meu: o masinuta cu motor termic