| anonim_4396 a întrebat:

La ce categorie se dau cele mai multe raspunsuri? Aparent nu mi se mai raspunde

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

La adolescenti.Eu, cel putin o accesez cel mai des big grin. Bye, bye!*

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acolo unde sunt și cele mai multe întrebări!
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

La ştiinţă/filozofie şi dragoste/sex.
O zi frumoasă!

| Nymphetamine a răspuns:

Nu ti se raspunde fiindca pui numa intrebari stupide. happy

| Nymphetamine a răspuns:

Aaa,deci sa inteleg ca am avut dreptate. happy
___
Si daca nu vreau sa dispar? smug

| Nymphetamine a răspuns:

Nula esti!
Lumea nu-ti mai raspunde probabil din cauza ca si-au dat seama ca nu prea te duce capu'. happy

| Nymphetamine a răspuns:

Da ai pus o intrebare normala si eu ti-am dat un raspuns normal, daca adevarul doare nu inseamna ca sunt cretina sau ca nu am mai mult de 13 ani, din contra am 15. Iar tu esti o oficata care nu suporta adevarul.
Tu esti irecuperabila.Esti fake maa si incepi sa puti! MARS!

Si spre deosebire de tine, chiar daca am cont pe site de putin timp sunt pe locul 523. Nu am luat nici o suspendare si se pare ca cineva s-a jucat deja putin cu creierul tau, ca nu prea mai functioneaza calumea.

P.S: Nu te mai crede acel 1%, esti pe langa rau!

P.P.S : Esti o lasa fiindca m-ai blocat!rolling on the floor

| Nymphetamine a răspuns:

Si de ce sa parasesc eu site-ul?
Paraseste'l tu! Oricum nu esti de folos nimanui laughing
Sigur nu-ti va simti nimeni lipsa. stai calma!

| Nymphetamine a răspuns:

Da stii? Mi-a placut faza laughing
Ma bombardezi cu mesaje cu injuraturi cu mama cine esti tu si pe urma imi dai blocare.Asta arata ca numa gura e de tine.

| Nymphetamine a răspuns:

Eu nu vreau sa par deloc inteligenta. laughing Am zis eu asta?
Eu doar ti-am raspuns la intrebare. Tu ai sarit in sus ca arsa.
Nici nu trebuie sa-ti demonstrez nimic. Oricum nu intelegi caci esti pe langa. Dar ma rog... in legatura cu ultimul mesaj : Vrei sa tac sau sa-ti spun ce cred ca-i naspa la fiecre intrebare de-a ta? laughing Hotaraste'te!

| Nymphetamine a răspuns:

Daca te-a deranjat chiar atat de tare raspunsul ala big hug imi cer scuze. worried Sunt putin nebuna. laughing Cand ma enervez arunc vorbe aiurea, dar tu nu trebuie sa ma bagi in seama ca's tampita. Ma rog.Eu sunt gata sa fac pace.Mi s-a terminat urahee hee

| Nymphetamine a răspuns:

Tu m-ai jignit.
Tu ai trimis acele mesaje, nu eu. Eu doar am presupus ca da-ia nu iti raspund astia la intrebari. happy

| Heart2014 a răspuns:

La adolescenti

| ArcAnna a răspuns:

Nymphetamine eu nu pricep cu ce drept ma jignesti.ok nu iti plac intrebarile. expliciteaza'ti raspunsul fara sa arunci cuvinte aiurea

| LallyLala a răspuns:

Categoria Dragoste si sex este accesata de cele mai multe ori si acolo gasesti raspunsuri mai repede, in schimb cred ca ar fi bine sa incadram intrebarea in categoria corespunzatoare, intr-un final primim un raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda puneam intrebari la care mi se raspundea... de la un timp s'au rarit si nu din cauza calitatii intrebarilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am tacut din gura de aia nu s-a luat nimeni de mine.insa mi-a ajuns Nymphetamine.mi-a ajuns sa mi se raspunda la misto sau sa nu mi se spuna decat cacaturi.tu imi intorci vorbele, insa nu demonstrezi nimic.crezi ca te face ma inteligenta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fine hai sa punem punct acestor discutii