| DutuXXL a întrebat:

La ce folosesc fundele?

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Dacă ai ajutat pe cineva el ţi-a muţumit cu o fundă, acestea fac şi punctaj, ajută la contul tău de pe TPU la nimic altceva mai mult.nu neapărat cu cât ai mai multe funde poţi deveni rank 1, îţi trebuie foarteee multe răspunsuri.

| superdorex a răspuns:

Pentru atunci cand esti apreciat pentru raspunsul dat! Adica cel mai corect sau adevarat raspuns e recompensat! O funda valoreaza 100 de puncte! Adica ti se adauga puncte si la puctajul general!

| T7uk a răspuns:

Arata bine pe profilul fiecarui utilizator si iti da cate 100 de puncte pentru rank uite si un link spre profilul meu sa vezi ca arata bine fundele
http://www.TPU.ro/utilizator/inmj

| Shobu a răspuns:

Pai cu fundele, la fel ca si cu punctele, ajungi in Rank [cu cat ai mai multe puncte si funde esti mai aproape de a deveni de rank 1 in TPU smug sau macar 100 >.>]