| LadyM_8234 a întrebat:

La ce ora e Nini pe Disney Channel? De ce nu mai e la 9 :25 ca aseara?

42 răspunsuri:
| LoveAngel_3997 a răspuns:

Este la 22:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bs nu ca ieri nu a fos nici la 22:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vream si eu sa stiu.imi pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e la 22:00 ca eu m-am uitat dar daca afli te rog ia adresa asta sexysuzzy28 si imi zici si mie te rogggggggggg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M`am uitat pe programul disney channel si am observat ca ar mai baga nini numai lunea tot de la 9:30happy deci mai vedeti nini tocmai lunihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora 12si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf era misto acu asteptam pana luni

nesimtire baga tot feluri de prostii uuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt Mihai Nini e pe la 12:00 seara si eu nu stiam de ce numai e Nini da am aflat ca e la 12:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc e la 12:53 cum zice cineva de aici sa imi zica si mie dc ziua sau noaptea! Va rogg Mult de tot dc aflati ceva sa imi ziceti raspunsul va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu la mine nu merge deloc cand e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigura dar nini are cam 120 sau 128 de episoade(nu stiu exact) dar cred ca fiind la jumatatea serialului a luat o pauza de o saptamana, vedem azi sau maine... Sper ca raspunsul meu va fi de folos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este duminica la 21:00 si luni la 21:25

| andreea_9407 a răspuns:

Eu stiu ca sambata si duminika este de la 9:25
va rog daca aflati la ce ora e sa-mi ziceti si mie p cristina_daniela62

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai oamenii de la Disney au zis filmul e cu dragoste multa.

Si nu lau mai dat ca e 16+. Acum au pus altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu au cumparat tot serialul si acu face o pauza ca sa ia si restul filmului pentru ca m-am uitat aseara pan la 1:30 la tv si nu l-au dat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini nu mai e demult de vreo 2 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca la 9:25 se dau emisiuni xxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stat in fiecare zii din saptamana pana la ora 2 (seara) si nu este! si eu sunt disperata dupa Nini va roog daca aveti vreun site sau ceva in care ati aflat va roog sa mi-l dati si mie! sunt un fan!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai da acest serial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
am observat ca nu-l mai difuzeaza deloc;
ai aflat ceva intre timp?

| Jenna a răspuns:

Incepe in luna martie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o sa mai fie...am auzit ca nu ii mai lasa sa-l difuzeze, oricum asta e doar un zvon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se mai da nini va rog trimitetimi un mesaj id-ul meu : neptunlove@yahoo.com ma intreb de ce nu se mai da sunt curioasa la ce se va intampla cum o sa stie lumea ca nicolas e nini si cine o sa afle e un serial frumos dar ma enerveaza celina aia! nu o lasa pe nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu se mai difuzeaza Nini? La ce ora e? E la 9:25 sau la 22:00? Sau nu mai e de loc? As vrea sa stiu pentru ca sunt o fana inraita.As vrea sa fie Nini asta e pentru producatori uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sa in locuit cu totul pentru dans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la nebunie filmul asta. cred ca as inebuni daca nu mai e. sper ca incepe luni din nou.inumaram orele pana incepe este atat de incitant