| JessicaFrumoasa a întrebat:

La ce ora rasare soarele in Ploiesti? Cum se strica 3 cepe mai repede? Cum pot sa sun cu nr. ascuns?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

1) Pentru orașul București răsare la începutul lunii la ora 6:53 și apune la 18:03. La mijlocul lunii va răsări la 6:28 și va apune la 18:22, iar pe 31 martie răsare la 6:58 și apune la 19:41.

http://www.astro-urseanu.ro/calendar_martie.html

Ai aici foarte multe detalii.

2) Pui cartofi împreună cu ceapă și se vor strica cepele! Cel mai rapid!

3)*31# înainte oricărui număr pe care îl formezi!

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Habar n-am, cauti in lazile din magazine 3 cepe care sunt mai moi si voila!, *31# asta in oringi, in alte retele nu stiu!

am raspuns la intrebare numa sa n-o mai postezi inca o data

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru DNSK):

E #31#!

| DNSK a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Pe cand dadeam eu, asa eralaughing

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru DNSK):

Posibil...

| xTrixie a răspuns:

#31# pentru connez + nu stiu + nu stiu laughing