| IAmTheLegendary a întrebat:

La ce ore vă treziți în timpul școlii? Dar în weekend?

14 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu ma trezeam la orele dirigai, ca nu ma lasa sa stau relax, mai ales ca stia cand trag la masea.
La religie, psihologie, geografie, matematica... Imi completam orele de somn pe care le lipseam de acasa.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La 7 sad
Iar in week-en pe la 13:00winking

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu la 7 sunt la a doua oră. rolling on the floor De ar fi și la mine așa!batting eyelashes

| R0R0 a răspuns:

6 in timpul scolii
7 in weekend.

| Idkidk a răspuns:

În timpul școlii la 4:30-5:00, și în weekend la cât vreau!

| IAmTheLegendary explică (pentru Idkidk):

Eu în timpul școlii nici nu vreau să mă trezesc, deoarece mi-e somn rău de tot. sad. Și în weekend mă trezesc pe la 5-6:30, că mă gândesc la școală. da, la școală, că mă plictisesc laughing

| deeeaqq a răspuns:

La 7.
În week-end la 11-12.

| IAmTheLegendary explică (pentru deeeaqq):

Cred că ți-ai terminat tema la franceză, că ai scris week-end. laughing (la francezi, weekend se scrie cu - intre k și e.)

| deeeaqq a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

De unde ştii că am terminat-o? smug

| IAmTheLegendary explică (pentru deeeaqq):

Pentru că „week-end". XD

| Ibrahimovic a răspuns:

06:45 - 07:25, depinde ce ore am in ziua respectiva si cat imi ia sa ma pregatesc in dimineata respectiva laughing
In week-end, depinde la cat m-am culcat seara trecuta. De obicei in jurul orelor 10:00.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 6 în timpul şcolii.
În weekend depinde, poate 3 dimineaţa, poate 8, poate 12 sau 16.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 7. Iar in weekend pana cand nu mai mi-e somn. happy

| milkie a răspuns:

În timpul școlii la 6:30, deoarece fac naveta (tristuț), iar în weekend nici nu mă trezesc. Dorm toată ziua. laughing