| alexia99 a întrebat:

La ce restaurant din braila se face cea mai buna pizza? raspuns rapid please ca maine ies in oras ca e ziua mea si i-mi scot prietenii la pizza?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

As zice ca la After Dark. Au si o terasa placuta, iar pizza este intr-adevar deosebit de buna. Parerea mea!

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

P. S. La multi ani si tot ce-ti doresti tu sa se implineasca.Si...sa-mi spui si mie unde ai fost si daca a fost buna pizza.drooling

| YLLL a răspuns:

Nu stiu. nu sunt din Braila
thinking
Dar oricum
La multi ani!
:*

| ForeignO a răspuns:

Da poate Fter Dark, dar o pizza este cam in jur de 140 de mii. Du-te la ''La Grecu'' (langa Faleza) azolo pizza este dubla si la 12 lei

| titusfresj a răspuns:

Zilli's... e superbig grin.si am mancat din multe locuri

| alexia99 explică:

Am fost la after dark si a fost excelent.ms mult de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dreams super pizza la 13 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand adriano, pana acum eu mancam de la After Dark si Grecu, cineva m-a dus la Adriano iar acum vreau sa spun ca dupa parerea mea este cea mai buna pizza din braila si are si livrari la domiciliu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand adriano, pana acum eu mancam de la After Dark si Grecu, cineva ma dus la Adriano iar acum vreau sa spun ca dupa parerea mea este cea mai buna pizza din braila si are si livrari la domiciliu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zillis the best, cea mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna piata o face la piata mare asa cred eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Grecu... mie mi se pare geniala...si macar se spala pe maini, nu ca cei de la Zillis si Adriano.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bella Italia

| andrew_6929 a răspuns:

Cea mai buna pizza din punctul de vedere al raportului calitate/pret ( numai 12 lei ) este pizza de la KAUFLAND, este calda tot timpul, e destul de bogata, si se cumpara la greu, d-aia sunt si ingredientele proaspete deoarece nu au timp sa se invecheasca, ce e naspa ca nu preiau comenzi la domiciliu dar asta e, oricum ma duc la cumparaturi destul de frecvent si nu plec niciodata de acolo fara sa cumpar o pizza.

| Villain a răspuns:

S-a deschis o pizzerie pe Calarasi,Trattoria se numeste, mancarea este destul de buna, ambianta placuta iar servirea in regula! Va recomand!

| Johny_6247 a răspuns:

Incearca Dominiquepizza si n-o sa-ti para rau.
Intra aici : http://dominiquepizza.ro/