| GigelETare123 a întrebat:

La ce să mă aștept în perioada viitoare? Sunt zodia Scorpion.

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Uite aici predicții pentru zodia scorpion pe următoarele luni, dacă crezi în zodii și te pasionează https://www.eastrolog.ro/horoscop-lunar/scorpion.php

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La luna iulie si august

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Caldura.
E vara.

| mODIN a răspuns:

Sa te astepti la obstacole dificile, dar care, odata depasite, iti vor aduce prosperitate.

| GigelETare123 explică (pentru mODIN):

Asta zic astrele? Sper să trec cu bine peste ele, dacă e așa cum ziceți.

| Lupică27 a răspuns (pentru GigelETare123):

Si noi speram, ne rugam zilnic pentru tine!

| StoicAnalysis a răspuns:

Sa te astepti ca ai sa dai de oameni care o sa-ti spuna ca zodiile sunt o pierdere de timp si de neuroni.

| Lupică27 a răspuns:

O sa-ti iasa i buba in frunte si una in dos, o sa aveti mari suprize la asezarea pe bideu.