| cornculapte a întrebat:

La ce se refera chenarul acela portocaliu de la profilul de pe TPU unde scrie 'RANK 2006 (din 47890)' de exemplu?

4 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Eu nu vad asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se refera la pozitia utilizatorului "X", din 47890 utilizatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti arata pe ce loc esti in clasament.In exemplul dat de tine, userul respectiv este pe locul 2006 din 47890 de utilizatori.

| cornculapte explică:

Si dupa ce criterii se stabileste rank-ul respectiv?
Nu ma intereseaza rank-ul in sine, doar incerc sa-mi dau seama la ce folosesc funditele astea interminabile si poate am nimerit. laughing