| xJustxAxKidx a întrebat:

La ce se uita prima data baietii la o >fata?:...si daca la sanii si fund de ce? va rog raspuns

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Inaite se uitau in ochii fetei, la cat de curata e, manichiura, par, haine, le era rusine sa iti zica: vai ce sani ai, ce fund.acu iti zice direct hai sa ne...straight face acum daca are silicoanele mai mari ca ea, e buna, nu conteaza ca e purtatoare de microbi si alte traznai...

| negru30 a răspuns:

Pentru ca le permiti tu - daca nu le permiti ai sa vezi ca vor incerca sa gaseasca ceva mai bun de privit - dar daca un baiat se uita numai acolo lasa-l cu Dumnezeu

| Trolli a răspuns:

Pai depinde. Daca fata este cu spatele la ei, se vor uita la fund. Daca fata este cu fata inspre ei, se vor uita la sani.