| Knif3R a întrebat:

La ce sunt importante fundele? Spuneti-mi si cum se da funda? Multumesc happy

4 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Atunci cand dai un raspuns corect si care este pe placul celui care a pus intrebarea ti se ofera FUNDA! Si tu daca pui o intrebare sau ceva si lumea raspunde poti alege raspunsul castigator.Atunci cand se acumuleaza mai multe raspunsuri in dreapta fiecaruia apare o funda alb negru. Daca dai clik pe ea pentru a stabili raspunsul castigator va deveni portocalie!
De ex, daca te-a ajutat raspunsul meu imi poti da chiar si mie fundita!:*

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Deci fii atenta. Tu sa zicem pui o intrebare si cineva iti raspunde. Pe tine acel raspuns te ajuta si este corect, atunci tu ii poti da o funda apasand pe funda gri ce este in dreapta raspunsului. Dai clik pe ea, apoi dai OK. Acea funda este un fel de "multumesc" pentru cel ce tea ajuta.
Numai bine!

| laAAal a răspuns:

Buna! pai prin funda,premiezi raspunsul,adica cel mai bun. acum,cum il dai,,de exemplu scrie langa raspunsul meu,, raspuns catigator,, apasa acolo

| Bogdan1212 a răspuns:

Da-mi mie
big grin