| ღViS3CoLoRaT3ღ a întrebat:

La ce sunteti talentati/talentate?big grin (FUNDA)si vot

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu pot sa spun ca este chiar un talent, insa mie imi place sa ascult oamenii si sa le dau sfaturi.Toti prietenii apeleaza la mine pentru ca,spun ei, sunt o prietena adevarata si sunt mereu acolo pentru ei, la nevoie big grin.

5 răspunsuri:
| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Eu sunt foarte buna ca tasista.sau chiar sa dansez.dar nu conteaza ce talent au alti, ci talentul tau. daca nu nu ai un talent, incearca sa iti dezvolti tu unul.
de exemplu, eu nu eram buna nici la tobe si nici la dans.insa dupa un timp am capatat experienta.

SUCCES!

| AG a răspuns:

La desen.cel putin asta imi spune lumealaughing

| DownAnima a răspuns:

EU am talent la desen am talent la dans si am talent la pshihologie big grin

| Fiction a răspuns:

Cred ca la cantat si dansat.

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

La dormit. Ma rog, cica la scris. :d