| fluturas2 a întrebat:

La ce varsta ai voie sa asculti muzica house?

Răspuns Câştigător
| Fayrix a răspuns:

Poti sa asculti la orice varsta numai sa nu ai sub 3 ani

6 răspunsuri:
| babylove a răspuns:

Daca iti place o poti asculta la orice varsta nu conteaza cati ani ai.

| traveler a răspuns:

La varsta in care bunul simt predomina si dicteaza asupra "vointelor" tale.

| ralucaralu a răspuns:

Ai voie la orice varsta. Ce conteaza varsta? Daca iti place, asculta!

| EvellineDub a răspuns:

Nu ai voie, e sub 18 :O rolling on the floor
Ohh come on, asculti la ce varsta vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza de la ce varsta asculti house, pop, rock, rap, etc. Asculti ce vrei, cand vrei!

| Senti a răspuns:

Muzica te influenteaza intr-un mod in care nu-ti dai seama, imi fine nu incep cu filozofii, asculti cand vrei pe wc/in masina/la pc/