| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul vostru job? Si la ce varsta v-ati mutat de acasa?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cei mai mulți se muta când pleacă la facultate, apoi majoritatea nu se mai întorc.

| SilentRain a răspuns:

17 ani
Inca locuesc cu parintii *lacrima * sad

| HazelEyes77 a răspuns:

La 21 de ani m-am angajat si pe la 22 m-am mutat de acasa.

| HadesSs a răspuns:

Pe la 15 ani am inceput sa muncesc parca, prima oara am vandut la un magazin, apoi la un service, ambele ale parintilor mei. Mi-au zis vrei bicicleta munceste, vrei telefon, munceste
M-am mutat singur dupa liceu cand am plecat la facultate 3 ani, apoi am venit acasa am stat putin si am plecat in scoala militara 1 an. In concluzie dupa liceu m-am mutat singur happy

| Justme1997 a răspuns:

Am făcut practică/voluntariat la 20 de ani (nu chiar job), mă angajez vara asta (21). Încă nu m-am mutat de acasă, nici nu am în plan

| unvecin a răspuns:

În vacanțele mari în liceu: zugrăvit.
După ce am terminat facultatea: profesor.
După 4 ani în învățământ: persoană fizică autorizată, programator web.

La 28, în 2016. . happy

| FruttiFresh300 a răspuns:

La 16 am început sa lucrez și de la 17 m-am mutat singură.