| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

La ce visai cand erai mic?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Visam sa intalnesc iubirea adevarata si sa imi intemeiez o familie unita. Sa imi pot castiga singur painea si sa am o casa a mea. In fiecare seara cand ma bag in pat sa am langa mine o fata care sa ma iubeasca. Acelasi vis il am si acum.

9 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Visam sa vina Fat-Frumos calare pe un cal alb si sa ma duca la un palat imenslaughing

| RaSpUnS.pT.vOi explică:

@Fratele Ghenose esti liber arbitru, trebuia sa spui doar ce sau la ce visai cand erai mic. Daca visai, daca iti doreai.Cred ca intrebarea mea este destul de ok formulata.Rasunsul tau cam nefolositor, dar dupa cum am mai spus, esti liberrr.

| Astaeparereamea a răspuns:

La tita mamei

| Яùxsi a răspuns:

Eu una visam sa cresc mare. laughing

| oana23madrid a răspuns:

Offff Doamne da ce nu visam:sa ma duc la surprize surprize...si multe altele

| FOCUS a răspuns:

Nu te supara dar mai bine reformuleaza intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma fac mare. Logic de altfel. N-aveam vise, traiam pur si simplu din impuls, ce stiam eu pe vremea aia? Nici la varsta asta n-am vise.Maret,nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o pereche de blugi care sa-mi stea trasnet. s-a implinit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa laughing ...la printu din povesti laughing ...am descoperit ca nu exista laughing.