| Carrie a întrebat:

La fisele de inscriere pentru clasa a 9-a, la optiuni, scrii mai intai profilul la care vrei sa dai cel mai mult si tot asa pana la profilul la care vrei sa dai cel mai putin?

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Da. vei trece codul profilului liceului la care vrei sa dai cel mai mult, apoi alt cod al aceluias liceu dar alta sectie, sau alt liceu cu acelasi profil pe care il doresti big grin poti pune muuulte optiuni dar depinde de medie. E bine sa pui intai liceele bune la care s-a intrat anul trecut cu o medie mai MAREmcu vreo 20 de sutimi fata de ce medie ai tu la admitere. Mediile vor scadea anul asta asa ca pui primul codul liceului si profilului pe care il doresti cel mai mult.

1 răspuns:
| ALeXsSaY a răspuns:

Da. vei trece codul profilului liceului la care vrei sa dai cel mai mult, apoi alt cod al aceluias liceu dar alta sectie, sau alt liceu cu acelasi profil pe care il doresti big grin poti pune muuulte optiuni dar depinde de medie. E bine sa pui intai liceele bune la care s-a intrat anul trecut cu o medie mai MAREmcu vreo 20 de sutimi fata de ce medie ai tu la admitere. Mediile vor scadea anul asta asa ca pui primul codul liceului si profilului pe care il doresti cel mai mult. Bafta multawinking b-) big grin