| anonim_4396 a întrebat:

La fizica am notele 4, 4, 2 sunt in stare de corigenta. profesora mai pote sa mai imi puna inca 2 note? funda!

Răspuns Câştigător
| eutunoilafilm a răspuns:

Pai in catalogul ala mai incap inca 5 note, vei invata si vei mai lua note bune si nu vei ramane!
Bafta la Fizica!
Si eu am la tehnologica:4, 2.

3 răspunsuri:
| DuLcyK a răspuns:

Profa poate sa iti puna si 10 note! Nu este obligatoriu sa ai doar 2 note sau 3 ea poate sa iti puna cate vrea ea

| marian58 a răspuns (pentru DuLcyK):

Multumesc pentru raspuns!

| violetavladimirovna a răspuns:

Ma iertati dar notele de 2 si 4 sunt bune? Caci eu sunt din Moldova si la noi e putin diferit de voi.