| cadereaangela a întrebat:

La GTA3, la misiunea„bomb act base II", unde vrea sa mearga Luigi? N-am apucat sa vad fiindca il omoara cat urca in corabie. E grea misiunea asta!

3 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Dc te complici cand pot sa faci asta http://www.youtube.com/watch?v=10RxJKZYlPo
Funda?

| UnicornsAreLove a răspuns:

Aaaa! Stiu misiunea a facut-o fratele meu acum cateva ore.Deci sa iti explic:Luigi trebuie sa se duca sa puna o bomba pe corabie.Aia iti dai seama ca te opresc.Este sus in fata ceva mare si este o scara.Te urci sus.Sti cand te duci la luigi acolo sa il iei inainte sa iti arate unde sunt fiecare, iti arata cum sa faci ca un zoom. Faci aia pana inveti si dupa te duci sus pe scara aia ca acolo e singurul loc de pe care nu te vad.ii omori pe cei de jos ca sa se urce sus apoi si pe cei de sus in ordinea in care sunt langa aia ca sa nu il omoare pe Luigi.Tu nu cobori pana nu iai omorat pe toti.Cand ii omori in timpul ala vei avea o stea bagi parola sa scapi(nopoliceplease) si astepti pana luigi isi face treaba.

| Dan10079 a răspuns:

In primul rand il cheama 8-Ball si tu trebuie sa tragi cu luneta aia in aia de la Columbian Cartel