| Sorin_8158 a întrebat:

La jocul transformice ala cu soricei cum pot sa nu mai fiu little mouse? sa fiu mai tare?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii /title si dupa aceea /title # (# = nr.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii slash(adica asta/)si title pe langa slash. apare o lista cu titlurile tale si scrii de ex /title si nr la titlu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.cand iesi primul. adica cand intri primul cu branza aia.iti apare ceva scris.cu galben.ca ai deblocat un titlu.scrii /title si iti apare o lista cu titlurile deblocate...scrii iar /title si alegi un nr din lista aia si apoi o adaugi la /title... ex /title 9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mare nu poti sa te faci, decat titlul arata cat de bine joci.ca sa iti alegi un titlu(cum s-a spus si mai jos,repet si eu),trebuie sa scrii la chat /title,apoi primesti lista ta de titluri pe care le ai,iar mai apoi iti alegi titlul care iti place,care suna mai pompos,sa dea mai frumos la ochi,de ex, daca iti place nr.81, 79,48, 56,61,104,105,115,112.astea imi plac si mie, dar trebuie sa fii chiar pro sa le ai

| Andwta a răspuns:

Buna! Nici eu nu stiam dar acum am invatat. Sa iti explic mai in mare. Unde vb tu cu soarecii, scrii : /title
Apoi iti apar titlurile si iti alegi cand iti place unul si apoi iar scrii : /titlu 3 si iti apare titlul -> «Shaman»
Acesta a fost un exemplu.
Sper ca te am ajutat. Ciau!

| DaDuSH a răspuns:

Pai... intra scrie pe google transformice si intra pe wikimedia sau direct aici http://www.transformicewiki.com/index.php?title=Main_Page si cauta acolo la "title" si iti arata ce trebuie sa faci ca sa fii... ce titlu vrei

| Georgian_Coman_1991 a răspuns:

Cel mai tare titlu este titlul 283

| AndreiDJ a răspuns:

Unde scrii tu ce vrei sa spui pe Transformice acolo scrii /title si iti d mai multe de ales du iti alegi unu dar nu dai clik pe el si memoreaza numarul de la titlul dorit apoi scrii iarasi /title si numarul care l-ai memorat pe timp a sa mai castigi title!

| CrazyKiller a răspuns:

Cand aduni branza(cheese gathered) si cheese gathered first (nu primesti doar la asta) primesti titluri noi. Titlul de inceput e little mouse.Ca sa il schimbi scrii /title si o sa iti apara titlurile care le ai.Alege un titlu si scrie /title si numarul.De exemplu /title 37.

| sandalutu a răspuns:

Trebuie sa scrii doar /title si atat

| maranescu a răspuns:

Pai trebuie sa stragi cat mai mult cheese.si iti va aparea cla profil ce titluri ai...si scrii jos unde scrii cand vb cu altii scrii : /title dupa aia dai enter si iti alegi un titlu si mai scrii o data : /title nr.
si ti se va schimbawinking

| Zambylyk a răspuns:

Scrii /title numbertitle ( insemnan 1 2 3 4 5 6 pana la 300 daca ai titluri deblocate ) Tre sa nimeresti un titlu. De exemplu /title 2 pentru Shaman Disciple.

| Anastasia3p a răspuns:

Scrii /title și îți apare o listă cu titlurile pe care le-ai deblocat.Acolo îți alegi un titlu și scrii /title (și nr. titlului pe care ți l-ai ales).