| Lyiia_3516 a întrebat:

La ladypopular sunt la nivelul 2. I-am schimbat parul si m-am uitat in garderoba(scopuri)si acum nu stiu ce trebuie sa mai fac...imi apare"După ce ai terminat cursul de bucătar, trebuie să iei o slujbă pentru a îți alege specialitatea. Vizitează în oraș Slujba mea sau muncește cel puțin 7 ore."
Va rog ajutati-ma. Fundita+voturi. Da repede.

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Deci te duci acolo unde este biroul.happy. Si dai sa munceasca ca bucatar pentru 8 ore(durata o schimbi dand click pe sageata aceea "in jos"