| anonim_4396 a întrebat:

La liceu se mai da teme pentru acasa?:d

22 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Delight nu vreau sa-ti scad moralul, dar eu si la facultate am teme de acasa laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai binenteles ca se dau sad Ce bine ar fi fost sa scapam de teme.Si pe langa teme mai avem si de invatat happy

| lia a răspuns:

Cu regret te informez ca, DAhee hee

cami
| cami a răspuns:

Hă, hă, hă mai al dracului ca in generala laughing

Shin
| Shin a răspuns:

Te informez cu parere de rau ca si la facultate se dau teme pentru acasa tongue (depinde si ce facultatewinking )
Shin.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Desigur ca se dau. Dar ramane la alegerea ta daca le faci sau nu laughing Poate vei avea parte de profesori care nu verifica niciodata temele.si atunci te-ai scos.In general la matematica...profesorii dau teme multe.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daaaa...multe...in special cretina aia de mate ne umplea!
Si aia de romana la fel...sad
Sorry...trebuia sa-mi vars ''amarul''...rolling on the floorrolling on the floor

| MeimeiPinguinu a răspuns:

La liceu se dau teme si inca mai multe decat in scoala generala, plus te mai asteapta si alte surprize, ori cum e greu si daca mergi acum la liceu iti urez bafta!happy

| zeeeeeex a răspuns:

Din pacate DA big grin

| urbanghost a răspuns:

La unii, la unii nu. laughing

| SimpleSergio a răspuns:

Nup!happy nu ai nevoie nici de caiete...doar niste blugi cu buzunare.sa ai unde sa-ti tii mainilewinking o zi buna!

| IqStorm a răspuns:

Corect ar fi "se dau teme" ca să fie acordul corect. Eu am un nepoţel de 12 ani şi ştiu că primeşte foarte multe teme pentru acasă.

| us3r a răspuns:

Hmm...si inca cat ai de invatat pentru acasa + teme!

| Allexaaaandra a răspuns:

Cam da... dar o sa inveti sa ti le faci in pauza.Pe cele mai usurele bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuu, la liceu este super distractie.nici nu este nevoie sa inveti.bacul ti-l da ca un bonus ca ti-ai pierdut cei mai frumosi ani din viata suportand unii profesori. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, se daU teme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... mult mai multe insa profii nu sunt asa de stricti si nu le prea verificawinkingtongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuu, acolo decat se merge pentru socializare... o cafea eventual...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaaaaaaaa

| cristinutzzaa a răspuns:

Da se vor mai da teme pentru acasa, la liceu este mult mai greu decat la generala pentru ca trebuie sa inveti mult mai mult si sa te pregatesti foarte mult daca vrei sa ai note bune si profesorii sa fie multumiti de tinewinking

| ramyy007_6624 a răspuns:

Daaa...si ink cumm...si nu mai e ca iti da o problema la matematica si un ex sa spui sinonimele la romana...ai de muncit ca sa treci anii de liceu...cu cat ajungi mai departe cu atat e mai greu... dar daca vrei reusesti sa treci usor peste toate...de putut poate oricine de vrut e mai greu...trebuie sa vrei ca sa poti:X succes pe mai departe