| ioneldan a întrebat:

La mate sunt in stare de corigenta am 4, 4,5,2,teza 2 deci am 5 note mai pote sa mi imi puna inca 3 note? funda!

2 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Pai daca ma uit chioras eu, tie iti trebuie vreo trei de opt, sincer, "lupta" macar pentru media patru daca nu poti mai mult. De-a-ti pune inca 3 note, e decizia profesorului, insa daca-i spui, poate va fi ingaduitor si te va asculta la fiecare ora pentru inca 3 note. Dar de-a lua 3 note intr-un timp cam scurtut, e datoria ta, tu trebuie sa inveti pentru note mult mai mult ca de-obicei. Succes happy.

| Kaℓi a răspuns:

De ce crezi ca stie careva de aici? asta tine de profesorul tau... vorbeste cu el, si pune-te pe invatat!