| alle_1861 a întrebat:

La multi ani mie si celor care isi serbeaza ziua numelui azi! Sa aveti parte de tot ce va doriti!( Raluca te rog acceptami intrebarea)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani, iti doresc sa poti zbura unde vrei tuhappy

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Azi e Sf. Alexandru?thinking
La multi ani atuncikiss) big grin

| SweetCandy a răspuns:

LA MULTI ANI!
ce sa mai tuturor sa fim fericiti si sa avem tot ce ne dorim! membrilor TPU...rudelor si prietenilor lor care poarta acest nume...si nu in ultimul rand matusicii mele!happy

| Dan a răspuns:

La multi ani !

| Gabry a răspuns:

La multi ani! Sa fi iubita, fericita si sa ai succes in toate!

| AvalohAlyn a răspuns:

La multi ani! Si tot ce va doriti voi, mai ales sanatate ca-i mai buna decat toate.

| alle_1861 explică:

Nebundupatine multumesc, niciodata nu am mai primit o astfel de urare.hee hee

| alle_1861 explică:

Da, ar fi interesant sa pot sa zbor.hee hee

| alle_1861 explică:

Zuzumic de ce sa stresez? Te-am deranjat cu ceva?

| Timishan a răspuns:

Multumesc pentru urare, "alle"!, si, La multi ani!, si tie.Sa fii sanatoasa si sa fii iubita de cei ce iti sunt dragi!batting eyelashes (cam cu intarziere, dar decat deloc,... tongue)

| zuzumic a răspuns:

La multi anisori,,,

sa traiesti ca sa ajungi sa stresezi si pe epoti stra stra stra nepotilor nepotilor stranepotilor tai :*

| zuzumic a răspuns:

Nu alle pe mine nu ma deranjeaza cu nimic chiar pare o fata de treaba ...eu ma refeream la stra stra stra stra stra nepoti stra stra stra nepotilor ei adica sa traiasca foarte mult ...si deobikei persoanele foarte in varsta sunt stresante ...sty care e telul meu in vata? sa traiesc atat de mult cat i-am dorit si ei .pana se satura stra stra stra stra stra nepoti stra stra nepotilor nepotilor de mine si o sa imi puna verde de paris in ceai laughing

| Lary a răspuns:

La multi ani tuturor alexandrilor/alexandrelor.

| cLaudYu a răspuns:

La multi ani!:*

| Mitss a răspuns:

La multi ani, sanatate fericire si sa nu uitam iubire! Iti doresc sa poti iubi, sa fi iubita, sa poti zambi cand esti distrusa, sa te ridici cand ai cazut, sa plangi de bucurie, sa privesti inainte cand totul te leaga de trecut, sa stii sa ierti. Si multe altele:* insa mai pe scurt: sa fi puternica si sa stii sa traiesti si tu si toate persoanele care poarta acest frumos nume:*! Sper sa nu va deranjeze dar o sa ii urez un LA MULTI ANI si celui care ma face sa zambesc cand plang, celui care a iubit copiii enorm: este vorba de MICHAEL JACKSON care azi [ adica ieri 29] a implinit 51 de anisad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asta imi doresc si am crezut ca vrei si tubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani