| anonim_4396 a întrebat:

La mulţi ani românilor de pretutindeni. Măcar azi să simţim că suntem români, că încă aparţinem poporului nostru, cu bune cu rele, cu mai multe rele decât bune, ăştia suntem.
La mulţi ani!

4 răspunsuri:
| lencikk a răspuns:

La multi ani si tie soro si la toata tara.pentru mine nu e valabila felicitarea dar loc si eu in romania.pe mine ma felicitatzi pe 9 mailaughing. va pup si inca odata la multi anikiss

| adinaciosescu a răspuns:

La multi ani si tie si tuturor romanilor din lumea intreaga.
Sa de-a D-zeu sa ne ajute, sa ne de-a multa sanatate si mult curaj sa putem trai in aceasta lume nebuna, nebuna.
Sa fim mai buni, mai frumosi mai reconcilianti macar azi de ziua noastra.

| Tn a răspuns:

La Multi Ani Si Tie Si Celorlalti Romani happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani tuturor romanilor!