mira
| mira a întrebat:

La multi ani! sarbatoritilor de astazi.

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Si din partea mea, pentru toti si toate care poarta numele de Petru si Pavel si derivatele lor, fie ca sunt ale doamnelor sau ale domnilor, sa aiba parte de multa sanatate, impliniri, fericire, liniste sufleteasca si succese in tot ce-si doresc sa realizeze.
Mira felicitari pentru initiativa si in completare, pentru toti (si toate) utilizatorii TPU, care au acest prenume, aceleasi urari de bine si distractie placuta.

4 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

La multi ani sarbatoritilor si tuturor oamenilor de pe glob. Sub sloganul Basescu "Sa traiti bine" fericiti si sanatosi alaturi de cei dragi. peace sign

| hashe86 a răspuns:

Ufff speram sa treaca ziua si sa nu spuna nimeni nimic(urasc sa fie ziua mea). dar din politete trebuie sa va spun multumesc.

| yoanna73 a răspuns:

Multumesc in numele sotului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La Mulți Ani și din partea mea!
A, am spart paharul, cu ce mai ciocnesc?
Îmi dă și mie gazda un pahar, paguba o trece pe caiet?!?!
Sănătate și distracție plăcută în continuare alături de invitați.
Numai bine.
Pa, pa.