| Aleqa a întrebat:

La multi ani tuturor Andree-lor si Andrei-lor ^^. Tot ce va doriti, sa se indeplineasca.^^

*in cor Happy Birthday*

Happy Birthday to you.

Happy Birthday dear...
Happy Birthday to you ^^

*nu stiu daca am scris corect;-s*.

5 răspunsuri:
| FreSsh a răspuns:

Multumesc Cicolaticaa! Si tie la fel tot ceti doresti! La multi ani pentru Ziua ta PS: chiar daca o sa fie ziua ta peste cateva luni sau nu stiu poate zile La multi ani Pentru atuncii!

| Aleqa explică (pentru FreSsh):

Peste cateva luni laughing.

| FreSsh a răspuns:

Da. Orcum La multi ani! Si multumesc big grin

| Aleqa explică (pentru FreSsh):

Mersi si eu ^^. Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| xCancell a răspuns:

Mss:*:* Si tie la felsmug(peste cateva luni dar infinehappy )