auran
| auran a întrebat:

La multi ani tuturor ce-si sarbatoresc ziua numelui astazi...http://www.youtube.com/watch?v=6Ml3NUIDpFg

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auran iti multumesc in numele mamei mele. La multi ani mama love struck

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La multi ani si din partea mea celor care isi sarbatoresc numele!big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani tuturor celor care isi sarbatoresc astazi ziua numelui!

auran
| auran explică:

Marinela asa stiu si eu dar mai sunt unii care-si sarbatoresc si astazi...

auran
| auran explică:

Da fetelor stiu dar, miticii mei de pe aici (nu stiu de unde sunteti voi) fac chef si azi si pe 8 septembrie...
atunci sa bem un pahar de sufletul mortilor...

| Gabystelistu95 a răspuns:

La multi ani la toata lumea cu numele Maria

| marry a răspuns:

Ms:*:*...la multi ani! sa traiasca cu numelewinking

| Haydee a răspuns:

laughing
Chiar! Astazi e Adormirea(moartea) Maicii Domnuluilaughing nu e Sfanta Mariatongue

| Crisu_8081 a răspuns:

Marinela a vrut sa spuna ca pe 8 sept se sarbatoreste Sf Maria, nu azi.

| bruno9432 a răspuns:

Da - La multi ani Mariiilor, marianilor, marinelelor si tuturor celor care se sarbatoresc si azi si pe 8 septembrie happy si la multi ani mamei mele happy
Un motiv de sarbatorit in plus nu strica niciodata. asa ca ce mai conteaza 15 aug, 8 sep, happy la muti ani tuturor!

| aragon18 a răspuns:

Multumim, multumimbatting eyelashes

| bosnea marinela a răspuns:

Dar azi e ziua mortiloe
sfanta marie se tine pe 8 septembrie
neata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auran merci beaucoup din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo nu pricep o boaba din ce cinta Nana Mouskouri acolo, dar presupun ca nu injura rolling on the floor