| CARMENCITA a întrebat:

La multi ani utilizatorilor care isi sarbatoresc ziua numelui maine!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mă alătur cu gânduri bune pentru toți utilizatorii care-și celebrează mâine ziua de onomastică.
La mulți ani și sărbători fericite!

| Siracuzia a răspuns:

Multumim,multumim! Desi nu ma cheama asa, intentia conteaza! La fel si tie!

| justitiarul a răspuns:

La multi ani le doresc si eu tuturor Nicoletelor si Nicusorilor happy
Sa aiba viata frumoasa si linistita, cu multe impliniri si sa nu uite niciodata sa fie oameni!
Iar pentru ceilalti sa primiti cadouri frumoase de la mosultongue