| Robbe a întrebat:

La NFS:W (Need for speed World) as vreasa gasesc piese bune de ex:
Sport Engine, Tuned Suspension si alte chestii dar nu imi pica de fiecare data ceva foarte bun.
Vreau sa stiu unde mai exact pica cele mai bune piese si la ce carte se ascunde?
Dau funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| geo9090 a răspuns:

Vrei sa spui in timpu jocului sa-ti curga piesele sau cum? Pai vezi daca intri in NFS dai la control si vezi ca are buton ca sa schimbi piesele daca la asta te refereai.