| anonim_4396 a întrebat:

La pasa vine un arab si cum dracu-i ma zice?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca ai urcat pe scari pana la 10.si cand ai ajuns in casa, gafaind si in pielea goala? ce ti-a spus nevasta?laughing

29 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-i zice "scoate banu pasa ca de nu te fac harcea-parcea"batting eyelashes

| Leea1234 a răspuns:

Abdul se hotaraste sa se casatoreasca cu Ana. Se duc amandoi la mama Anei. Aceasta incepe :
- Abdul, daca vrei sa o iei pe Ana de nevasta trebuie sa ii cumperi Mertzane!
- Abdul iubeste, Abdul doreste, Abdul cumpara mertzane!
Peste putin timp mama Anei completeaza :
-Daca vrei sa te casatoresti cu fata mea trebuie sa ii cumperi vila la mare si la munte!
-Abdul iubeste, Abdul doreste, Abdul cumpara vile!
Intr-un final mama Anei spune :
-Daca vrei sa te casatoresti cu fata mea trebuie sa ai penisul de 30 cm!
-Abdul iubeste, Abdul doreste, Abdul... mai taie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BlindulBen...cred ca iti zic pa-pa...laughingai scris ceva naspa, presimt ca vei zbura! cere-ti scuze repede!laughing

| Leea1234 a răspuns:

Cum se numeste dentistul arab?
- BLENDAHMED.

| Leea1234 a răspuns:

Doi emiri stau de vorba:
- Auzi, da' tu cum alegi seara dintre cele treizeci de concubine ale tale, cu care sa te culci?
- Eh, simplu, arunc peste ele o galeata cu apa rece si o aleg pe cea din care iese cel mai mult abur!

mai vreti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ce anume am scris?

| Leea1234 a răspuns:

Eeh! a vrut sa scrie- o mie-si cum este o ora destul de tarzie, nu a nimerit literele, nu a fost cu intentie...mai degraba cu directie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da acum am vazut! bun si care-i treaba cu zburatul? mare baguba! fa-mi raport!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai nu te supara, nu am vrut sa fiu rea, dar ai gresit ceva si s-ar putea sa se interpreteze gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

daca observi bine tasta u este linga i! si nu cred ca asta este singura pe care am facut-o!

| Leea1234 a răspuns:

Un arab cu camila prin desert. Dupa o vreme se incapataneaza camila si nu mai vrea sa se miste nicicum. O impinge si o taraie arabul pana ce da de un car service. Ii zice mecanicului:
- Repara-mi camila, omule!
- Apoi, Sheikule, asta nu-i camel service ci car service. Nu pot.
- Ba fa ce stii, cum stii, si repar-o! Ca-ti sucesc gatul! zice arabul.
Se gandeste, foieste, suceste mecanicul si-i vine-o idee...
urc-o pe rampa!
Arabul impinge camila pe rampa, mecanicul vine cu un cleste si stalceste c... e camilei.
Si intr-o clipita prinde camila suta la ora.
Arabul mirat:
- Buna treaba, omule! Dar un mic detaliu, eu cum ajung camila sa ma urc pe ea?
- urcate si tu pe rampa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

foarte tari bancurile! si cine de supara ramine fara nas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

la dracu! am vrut sa zic cine se supara!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi cer scuze, nu am crezut ca te superi.nici nu mi-a trecut prin ca sa raportez ceva, daca te uiti putin vei observa ca am votat amuzant, in nici un caz stupid cum m-ai votat tu.imi cer scuze inca o data, promit ca nu imi mai bag nasul unde nu imi fierbe oala.

| Leea1234 a răspuns:

Eu una, NICIODATA!
- Care e melodia preferata a lui Ben Laden?
- "Oops i did it again"!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

stai linistita ca nu m-am suparat! si ca sa vezi ca nu m-am suparat ma dezbrac in pielea goala, cobor in fata blocului si strig de trei ori numele tau, ce-o urma asta e! its a jock sau cum dracu-i spune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti jos deja, asa-i? te vad de la geam! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eeee! fii atenta ce fac acum! ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea te aud! striga si tu mai tare! poate te aude nevasta si te fugareste, nu de alta, dar esti pielea goala!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bag de seama ca te-a prins nevasta! nu te mai vad si nici nu te aud!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da de unde? a vrut unu sa iasa afara din bloc si cind m-a vazut s-a si indragostit de mine-al dracului! nu mai scapam de el noroc ca stau la etajul 10 si nu merge liftu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ce sa zica? iar te-ai lovit la cutiuta? ai fost la babe? ca eu am bola la babe nene!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La pasa vine un arab/La fel ca primul da'mai slab/-Sint pasa neam de beduin/Si drept din .........vin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La pasa vine un arab, la fel ca primul, un pic mai slab.si fiindca nu avea clacson, trimise vorba prin planton, sa-i vanda pasei un cal. daca vrei restul, pe privat, ca e naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O pasa neam de pinguin! ce ai in tine-atita venin? eu vreau sa iti daruiesc calu si tu mi te porti ca shtocaru?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe o stanca neagra
Intr-un mic bordei
Unde curge-n vale
Supa si mujdei thinking imi este cam foame, dar nu as manca supa de cal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

poate supa de ustuori!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incercam sa fac si eu o legatura intre poezii, dar vad ca nu prea merge sad. Sti ce? Prefer sa mor de foame, nu vreau sa imi miroasa gura a usturoi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Pasa vine un Arab,
**** in cur si ras in cap,
Sunt Beduin si din **** m-ati vin,
Toti Arabii din colt sar,
Ca **** sa vada cand o sot...