| CeVorbestiMa a întrebat:

La profilul matematica-informatica intensiv informatica din ce dau teze? BAC-ul din ce-l dau? din ce voi avea mai multe ore si ce pot deveni pe viitor daca urmez acest profil? aceleasi intrebari si pentru profilul matematica-informatica engleza intensiv.Dau FUNDĂ MARE.happy

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Bacul are aceeasi valoare de la orice profil l-ai lua.
Intensiv engleza sau informatica adica vei avea ore mai multe de engleza sau info, conteaza ce iti place mai mult.
Nu trebuie sa-ti faci griji de pe acum la ce facultate vei da importantant este sa-ti iei bacul vei avea un drum de parcurs, in tot acest drum vei descoperi ce iti place mai mult.
Fi optimist!winking
Te pup dulce! kiss