| Gabystelistu95 a întrebat:

La revedere la toata lumea plec la tara, ne vedem peste o saptamana wave

10 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Ooo... distractie placuta!
si sa vedem ce daruri o sa ne aduci...eu vreau magneti d frigidertonguelaughing

auran
| auran a răspuns:

Pa Gabi, spor la treaba...

| Elly4all a răspuns:

wave Sper sa te relaxezi la aer liber si sa nu ai griji macar pe perioada sederii tale acolo, la revedere..sa ne spui cand te intorci si cum a fost:*

| yuli10 a răspuns:

Distractie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să ne aduci şi ceva fructe din zona ta ca să-ţi dăm premuiul cel mare: mulţumiri.
Să ai grijă de tine.
Pa, pa.

| Silvia a răspuns:

Distractie placutaaa!:x :)
\m/ uite acum ascult o melodie frumoasa in cinstea ta:D
Ai grija de tine;)
Asculta si uh melodia : http://www.youtube.com/watch?v=SLRYvQdYVeQ&feature=related
Sa te intorci repede!:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroc si sa dai de mincare la vaca, porc si gaini, sa nu le lasi de izbeliste. Apropo la intoarcere stii ca e frumos sa vii cu un cadou pentru fiecare. Eu vreau niste sorici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of eu n-am rude la tara, intotdeauna a trebuit sa merg in vacante in tabara, copii aveau ce povesti ca proveneau din medii de provincie, eu spuneam ca am o floare in gradinita (nu asta de la profil ) laughing, mi-as dori sa am pe cineva la tara macar pentru cateva zile in concediu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te bucuri de aer curat si de prietenii pe care ti i-ai facut acolo, nimic nu se compara cu o noapte instelata la tara.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Distractie placuta...ai grija de tine...kiss