| Leea1234 a întrebat:

La sfarsitul acestei luni, in revista taifasuri, va aparea un BEST OF al lui marius dragomir, cum eu locuiesc in strainatate, nu am de unde sa imi cumpar revista! stiti vreo modalitate (mai simpla) de a intra in posesia revistei? se poate ca cineva din romania, sa mi-o trimia prin posta, iar eu sa o platesc la destinatie?

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

O sa-ti trimit eu revista. Va fi cadoul meu pentru tine.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Andrutza si eu iti pot trimite, nu e bai de asta.
Dar nu poti comanda pe internet? Cred ca se fac si-n afara tarii si ti-ar fi mai usor prin aceasta cale.winking

| Leea1234 explică:

Vorbesti serios? cred ca ti-as fi recunoscatoare toata viata! si, nu vei ramane nerasplatita, iti promit, da-mi adresa ta, si iti trimit, ce vrei tu (chestii pe care m-i le pot permite!). mai vorbim!

| Leea1234 explică:

Cred ca se poate flav, dar va trebui sa dau numarul de cont, IBAN, si nu prea am incredere, sa dau date asa importante...iti imaginezi sa te duci la banca si sa vezi ca ai contul gol... multumesc, si tie pentru intentia de a-mi trimite revista!

| Leea1234 explică:

Pai si cand va trebui sa platesc abonamentul.......cum il platesc daca eu nu sunt in tara! nu tot prin banca!

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Andrutza, nu vreau nimic in schimb. Cadoul ti-l fac din tot sufletul.
O sa vorbim despre modalitatea de a intra in posesia revistei.

| turist a răspuns:

Andrutza, nu poti faci abonament la revista? Atunci platesti abonamentul si nu trebuie sa dai date legate de contul tau...