| Sorin_8158 a întrebat:

La transformice am 589 de puncte si nu s-a schimbat titlul din little mouse. Ce are?

4 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Poi incearca sa raportezi problema sau te duci la suport si intrebi admini sau daca nu incearca sa mai faci puncte big grin

| CherryPau a răspuns:

Pai tu trebuie sa schimbi titlul. Scrie /title in chat si iti da o lista o citesti si apoi scrii /title cu nr ala care il vrei ex :/title 35

| Diamondsz a răspuns:

Trebuie sa scrii /title laughing

| INȚ a răspuns:

/title apar niste titluri nu nr. langa ele le scrii pe care doresti ex./title 124