| zzzuperman a întrebat:

La vita e bella? Si daca da pentru cati dintre voi? Si ce o face asa de "bella"?

Răspuns Câştigător
| Andreea_8014 a răspuns:

Eu traiesc pe principiul" Viata e prea scurta.Sa nu o lasam sa treaca pe langa noi"
Cu toate ca am momente grele.nu fac mereu din ele o tragedie.
Stii "Viata e simpla oamenii o complica".
Am incredere in aceste doua citate.happy

5 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Viata este frumoasa atunci cand ai cu adevarat prieteni adevarati, cand ai o persoana care te apreciaza si te iubeste, cand ai o familie care te sprijina si la bine si la greu.Cam asa vad eu o viata "bella"big grin

| nobody_9468 a răspuns:

E 'bella" becauselaughing:exista prieteni, iubire, verdeata, haine, scoala, muzica, machiaj, calcultaor, fluturi, flori, inghetata, sponsor, cercei, baietiwinking, banilove struckhee hee. Si nu in ultimul rand frumusete si fericirewinking.

Bafta.

| L a răspuns:

Da pot spune ca am o viata frumoasa si fericita. Ce o face frumoasa este faptul ca am o familie fericita pe care pot sa ma bazez, niste prieteni adevarati si faptul ca sunt o persoana optimista si chiar si atunci cand intampin probleme incerc sa raman pozitiva si sa cred ca totul este trecator.`

| stefangeles a răspuns:

Pai viata mea este extrem de fericita ma bucur de dragostea parintiolr si a prietenilor, sunt sanatos, invat bine la scoala, sunt inca tanar, nu am nici cel mai mic stres happy... asta da viata

| biiiabyby a răspuns:

Viata mea e frumoasa pentru ca am cei mai buni prieteni, parinti care ma iubesc, pot sa visez, sa sper, sa oftez, sa traiesc, sa rad necontrolat, sa fac lucruri din impuls si multe altele. La vita e bella, si daca nu stii sa profiti cand ai ocazia, esti DEGEABA!straight face

Sunt tanara, asa ca pot sa fac destul de multe momentan. Pe viitor vreau sa am o viata fericita alaturi de familia perfecta, sa am si eu un job placut si bine platit ( ca fara bani in lumea asta esti un ca**t) si o batranete linistita.