| onuscaoanaeo a întrebat:

Lady popular problemm hey sunt la nivelul 2 kk si imi cere la scopuri sa iau slujba de brutar dar cand sa o iau imi scrie sa iau premiu dar am luat sh acum numai mere ma ajuutati? plsz

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Sa iei Premium... tu ai mers la cladirea " locul meu de munca", nu? poate faceai altceva in acel timp... poti face doar o activitate. daca vrei sa faci mai multe trebuie activat contul premium, care costa diamante. termina activitatea pe care ai inceput-o, sau anuleaz-o.si apoi mergi la lucru.

2 răspunsuri:
| פרנקו a răspuns:

Http://suburbya13.tk intra iti zic pe chat

| פרנקו a răspuns:

Http://suburbya13.tk intra iti zic pe chat.