| didu_5680 a întrebat:

Legat de jocul Barn Buddy pe hi5... mi-am gasit pisicuta pierduta, dar nu imi mai apare catelusul pe ecran, ca sa pot da click pe el si sa cer ajutorul prietenilor.stiti cam in cat timp imi va aparea catelusul? crying

Răspuns Câştigător
| aLL3xandra97 a răspuns:

Nu cred ca iti mai apare si catelul:-| eu mi-am gasit catelul de ceva timp si nu mi-a aparut pisica:-|

2 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Pai poate nu poti avea si catelul si pisica in acelasi timp cred ca trebuie sa renunti la una

| aLL3xandra97 a răspuns:

Nu cred ca iti va mai aparea si catelusul:-|. eu am catelusul de aproape o luna si nu mi-a mai aparut nimic.