| imposiblegirl a întrebat:

Linia dintre ura si iubire o definiti prin?

7 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Confuzie/frustrare.

| oanaoana23 a răspuns:

O relatie care nu a mers, sau in care o persoana a suferit si pe cealalta a durut-o in dos

| Dёьу a răspuns:

Gelozie...sad

| oanaoana23 a răspuns:

O relatie care nu am mers, sau in care o persoana a suferit si pe cealalta a durut-o in dos

| TotAiaFrate a răspuns:

Linia dintre ura si iubire e o chestie tare fina laughing poate fi deranjata de comportamentul celilalte persoane. Unii dintre noi urasc ca iubesc pe cineva. Uneori te indragostesti fara motiv, din cauza inimii sa zicem asa laughing) si abia cand ti se trezeste si ratiunea din somn iti dai seama ca poate persoana aia e altceva decat ti'ai inchipuit.

| barnylu a răspuns:

Prostie

| bsb a răspuns:

Indiferenta.