| mariuschakra12 a întrebat:

Lucrează cineva de aici în domeniul IT,inginerie, asistent medical? Dacă da, nu=mi dați și mie numărul in mesaj sa vorbim sa aflu și eu cum e?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intreabă aici, e plin de asistente medicale și it-iși, gata să-ți povestească pe larg, cum e

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu happy Insa ai putea sa spui despre ce este vorba direct intr-o intrebare si ar putea sa iti raspunda oricine stie.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru mariuschakra12):

Pai da, vorbim si prin intrebari si raspunsuri big grin Nu prin nr de telefon.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru mariuschakra12):

In timpul asta puteam sa iti raspund la multe intrebari big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru mariuschakra12):

laughing

In care dintre domeniile mentionate mai sus?

Dar oricum, sa luam examplul IT, inginerie. Pai depinde de fiecare in parte... Poti sa lucrezi ca un developer web/sw/hw si ai anumite proiecte in anumite perioade de timp, in care ar trebui sa le faci. Asta ar presupune ca exista zile in care poti sa o mai lungesti putin sau zile in care este foarte presat de alte persoane.
Dar poti sa lucrezi si in productie sa spunem, sau in alte subsisteme din domeniul respectiv, unde sa faci de dimineata pana seara un anumit lucru, in ritmul tau, fara sa fii asa de stresat, doar sa ai putin mai mult de munca.

Da, mie imi place si... in acelasi timp nu zic ca nu caut si altceva.

Dupa, asistent medical? Asta este cam diferit de restul, dar tot un domeniu de activitate este big grin

Daca te referi la asistent pe salvare, atunci ai zile in care sunt multe chemari si inverventii si alte zile in care nu sunt. Poate trebuie sa mergi la o descarcerare cand nu ai chef sa nu te simti asa de bine. Poate oamenii de acolo iti dau batai de cap. Poate toata ziua trebuie sa mergi cu soferul de ambulanta de colo pana colo avand grija de pacientul din spate.

Daca te referi al cei interni, acolo hai sa zicem ca este putin mai ordine, insa nu ai asa de multa libertate.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru mariuschakra12):

Da, atunci ramane prima parte din ce am spus. Urmeaza sa dai la facultate sau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. intreaba aici